Není trvalého štěstí v žádném z předmětů světa.
Je v nás...
– Eduard Tomáš
Kdy a kde

Termíny plánovaných cvičení - zima/jaro 2024

Kde

Centrum Petrklíč z.s. (budova bývalých jeslí)
Volnočasové centrum Hnízdo
Sokolovská 580, 264 01 Sedlčany

Za kolik

Kurzovné je 80 Kč za jednu lekci, která trvá 105 min. Celková výše platby za kurz je tedy prostým násobkem počtu lekcí daného kurzu a výše uvedené ceny jedné lekce. V případě 12 lekcí je celková cena 960 Kč. Hospitační lekce pro jógové lektory jsou poskytovány zdarma.

Přihlášky

V případě, že máte zájem o účast v kurzech Jógových krůčků, přihlaste se prosím osobně, e-mailem, či telefonicky na adrese Centra Petrklíč:

Centrum Petrklíč z.s. (budova bývalých jeslí)
Sokolovská 580, 264 01 Sedlčany
Telefon: +420 773 334 822
E-mail: mcpetrklic@seznam.cz

Zároveň prosíme o vyplnění přihlášky, její podepsání a doručení elektronickou poštou, či osobně tamtéž. V případě, že jste již některý kurz Jógových krůčků absolvovali, není třeba opětovně přihlášku vyplňovat, stačí pouze nahlásit svou účast.

Co s sebou a na sebe

S sebou si vezměte pohodlné věci na cvičení, které probíhá jak v klidové poloze vleže, tak v pozicích vsedě, vkleče a vstoje. Velmi vhodná je i mikina či jiná další vrstva pro pocit tepla při delší relaxaci. Cvičí se v ponožkách, bez bot. Dále je nezbytnou podložka na cvičení - může být jógová či obyčejná pěnová karimatka. Tenké deky máme k dispozici v Petrklíči, nicméně pokud upřednostňujete vlastní, přibalte ji také. U kurzů plnosti dechu, dechového rytmu a dechové polarity doporučujeme silnější podložku na cvičení, případně další vypodložení pro pohodlný sed na patách.

Jelikož cvičíme takřka dvě hodiny a pracujeme s dechem, doneste si s sebou ideálně i pití v podobě čisté neperlivé vody. V případě potřeby je možno si vodu vzít v prostorách MC Petrlíč (k dispozici jsou i skleničky).

Naopak nemusíte nosit náramky, náhrdelníky a další věci, které by Vám mohly při cvičení překážet.
Jako u každého cvičení je vhodné alespoň 2-3 hodiny předem nejíst těžká jídla. Před vstupem do cvičební místnosti prosíme také o důsledné vypínání mobilních telefonů.